WROCŁAW Krzyki-Wojszyce, ul. Smardzowska 21-47c

Ile razy, mieszkając w centrum, marzył Ci się dom za miastem? Przyznaj, że wiele. Tymczasem ALFA Wojszyce to zalety domku jednorodzinnego w bezpiecznym otoczeniu komfortowego osiedla usytuowanego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia. Krzyki, bo o nich mowa, to klimatyczne miejsce z zabytkowymi willami, zielonymi uliczkami i parkami tworzącymi doskonałe warunki do życia.

1 km
Markety w okolicy
2,5 km
Wschodnia Obwodnica
Wrocławia
4,9 km
Centrum Handlowe
Wroclavia
5,9 km
Bielany Wrocławskie
i Węzeł A4
2,5 km
Park Południowy
i Park Skowroni

63 ha zieleni tuż obok domu

Zielony Klin Południa to zagospodarowany pas zieleni graniczący z inwestycją Alfa Wojszyce. Projekt zaaranżowania tego miejsca rekreacji dla dzielnic Wojszyce i Jagodno jest odpowiedzią na potrzeby i marzenia mieszkańców tej części Wrocławia. Lokatorzy nowych mieszkań w tej części Wrocławia będą mieć swoją oazę zieleni. W procesie projektowania zagospodarowania przeprowadzono szereg spotkań i konsultacji społecznych. Zielony klin będzie idealnym miejscem na codzienny spacer z psem, jogging czy nordic walking – wszystko na powierzchni ponad 60 hektarów.

Pełna swoboda dziś i w przyszłości

Rozwój południowej części miasta w ostatnich latach widać na każdym kroku. Szkoły, przychodnie, boiska, restauracje, sklepy, miejsca zabaw, parki i zielone skwery – wszytko to znajdziesz na miejscu nie opuszczając Wojszyc i Ołtaszyna. Bezpieczna, cicha okolica sprzyja spacerom i zabawom Twoich pociech. A gdy zechcesz zaspokoić większe potrzeby i dotrzeć do centrum miasta – ono wciąż jest na wyciągnięcie ręki. Wzdłuż ul. Borowskiej usytuowane zostały markety, w których zrobisz wygodnie zakupy wracając z pracy. Tutaj też znajdziesz przystanki autobusowe kilku linii MPK. Kiedy najmłodsi podrosną, będą mogli samodzielnie funkcjonować w mieście. Nie będzie potrzeby Twojej ingerencji – zapomnij o czasochłonnych podwózkach i zadbaj już teraz o mniej uciążliwości w przyszłości – przeczytaj o nowej szkole poniżej.

Spacerkiem do nowoczesnej szkoły

Wojszyce to niemal nowa część miasta, z nowymi sąsiadami, którym zależy tak jak Tobie – na spokoju i komforcie swoim i swojej rodziny. Miasto także zauważa trend coraz chętniej wybieranych Wojszyc i Jagodna – odpowiedzią na to jest nowy zespół szkolny, który powstać ma przy ul. Asfaltowej. Co to oznacza? Jeden z codziennych punktów rodzinnego planu, a zarazem zespół boisk – kilka minut spacerem od inwestycji – wygodne? A jakże.

ornament