Stół kreślarski pełen idei

Na osiedle ALFA składa się 55 nowoczesnych i jasnych mieszkań w niskiej, komfortowej zabudowie. Nowoczesność ta wyraża się w świeżej, minimalistycznej formie budynków spod kreski znanej wrocławskiej pracowni – Dziewoński Łukaszewicz Architekci.

55
mieszkań na całym osiedlu
23
Segmenty szeregowe
16
Mieszkań parterowych
16
Mieszkań dwupoziomowych
35-204 m2
Ogród do każdego mieszkania

Przestrzeń wygodnego życia

Idea zakłada wpisanie w przestrzeń osiedla wyłącznie 2 czystych form zabudowy z klinkierowymi dodatkami na elewacjach – kubaturowych, nowoczesnych brył z mieszkaniami na parterze oraz piętrze, a także budynków szeregowych ze skośnymi dachami, w których zaplanowano dwupoziomowe mieszkania. Co je wyróżnia? Przede wszystkim brak skosów w pokojach, garaże lub dodatkowa przestrzeń na poddaszu oraz flagowy element każdego z nich – duże, komfortowe ogrody.

 

 

Nowe mieszkanie z natychmiastowym odbiorem i tylko jednym aktem notarialnym = oszczędność na start dla Ciebie i Twojej rodziny

Inwestycja ALFA Wojszyce już jest gotowa. Przyjedź i zobacz osiedle, pośród willowej zabudowy Krzyków. Prace budowlane rozpoczęliśmy jesienią 2018 roku, a ich zakończenie miało miejsce w lipcu 2020 roku. Choć większość mieszkań jest już sprzedana, wciąż jest szansa tutaj zamieszkać. Sprawdź ofertę gotowych mieszkań z ogrodami – zapraszamy.
W zakładce aktualności znajdą Państwo także zdjęcia gotowego osiedla.

Rodzina ma się dobrze

Wiesz już jaka idea leży u podstaw projektu ALFA, poświęć teraz chwilę i poznaj naszą wizję Twojego przyszłego mieszkania. Duże salony z aneksami kuchennymi lub niespotykane oranżerie z wyjściem na taras i południową ekspozycja– tak rozumiemy wygodną przestrzeń dzienną w mieszkaniu. Sypialnie, pokoje dla dzieci – nieco dalej od wejścia – w typowo prywatnej części mieszkania. Podział na strefy – przekonasz się, że ma to sens.

Jasne, doświetlone pomieszczenia, dzięki dużym przeszkleniom wpłyną na dobre samopoczucie wewnątrz. Grafitowe wykończenie stolarki okiennej uznanych producentów nada całości ekskluzywnego charakteru. Ty decydujesz o reszcie.

Wyraź siebie

Doszliśmy do punktu najważniejszego – Twojego przyszłego mieszkania. I choć moglibyśmy pokazać tu cały katalog propozycji wykończenia wnętrz, wiemy doskonale, że masz już pomysł na Twoje przyszłe miejsce do życia. Świadomie dobrany kolor i dodatki – na tym znasz się najlepiej – przecież wiesz co lubisz.

KAŻDE MIESZKANIE W INWESTYCJI ZAWIERA:

  • Własny ogród
  • Przestrzeń dzienną i sypialną
  • Duży, wygodny salon z aneksem kuchennym
  • Miejsca parkingowe – w garażu lub miejsce zewnętrzne
  • Niski czynsz i koszty użytkowania
  • Przystosowanie do montażu systemu inteligentnego domu
  • Położenie w cichej i spokojnej okolicy

Poznaj dokładną lokalizację >

Wybierz mieszkanie z planu osiedla >

ornament