Aktualności

Ostatnie szlify gotowego osiedla | Październik 2020

Osiedle Alfa Wojszyce powoli zaczyna żyć pełnią życia. Coraz więcej mieszkańców wykańcza właśnie swoje domy, tak by najbliższe święta spędzić już w nowym, komfortowym miejscu. Do sprzedania zostało jeszcze kilka mieszkań, może zechcą Państwo dołączyć? Tymczasem prezentujemy zdjęcia z ostatniej sesji.

ALFA WOJSZYCE Październik 2020 Gotowe Domy i Mieszkania Wrocław 6

ALFA WOJSZYCE Październik 2020 Gotowe Domy i Mieszkania Wrocław 7

ALFA WOJSZYCE Październik 2020 Gotowe Domy i Mieszkania Wrocław 10

ALFA WOJSZYCE Październik 2020 Gotowe Domy i Mieszkania Wrocław 12

ALFA WOJSZYCE Październik 2020 Gotowe Domy i Mieszkania Wrocław 3

ALFA WOJSZYCE Październik 2020 Gotowe Domy i Mieszkania Wrocław 9

ALFA WOJSZYCE Październik 2020 Gotowe Domy i Mieszkania Wrocław 2

Dziękujemy za wizytę!

Drugi Dzień Otwarty za nami! Po raz kolejny mieliśmy okazję z Wami porozmawiać i oprowadzić po naszym gotowym osiedlu Alfa Wojszyce. I to przy wyjątkowo ładnej pogodzie :))

Wszystko wskazuje na to, że w ofercie zostały nam ostatnie mieszkania i domy na sprzedaż! Więcej informacji pod numerem telefonu 71 3 130 130

Zapraszamy na Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty osiedla Alfa Wojszyce w dniu 29. sierpnia 2020 🌹

W godzinach od 11 do 15 będziecie mogli zwiedzić okolicę, pochodzić po gotowych mieszkaniach, poznać ofertę i porozmawiać z naszymi specjalistami.

Sprawdźcie ostatnie wolne mieszkania i domy na ul. Smardzowskiej 21! Do zobaczenia 😍

 

I prawie gotowe!| LIPIEC2020

Alfa Wojszyce coraz bardziej zbliża się do… omegi 👑

Wyobraźcie sobie poranna kawę na tarasie w swoim ogrodzie, a na razie zobaczcie jak się już pięknie prezentuje. Kończymy budowę i wraz z początkiem roku szkolnego oddajemy klucze!

Ostatnia prosta | CZERWIEC 2020

Sprawdzamy budowę naszego osiedla na Wojszycach. Jak widać na zdjęciach wszystko już prawie gotowe, a do zakończenia budowy dzieli nas zaledwie kilka tygodni. Całe szczęście trafiliśmy na bezdeszczową pogodę więc porobiliśmy kilka fotek – więcej na naszym facebooku

Zastanawiacie się pewnie kiedy oddamy klucze do Waszych mieszkań? Wraz z początkiem roku szkolnego 😉

Na budowie praca wre | MAJ 2020

Co tam słychać na Smardzowskiej? 🤔

Dużo się dzieje – kładziemy już kostkę! Wszyscy pracujemy w pocie czoła i pilnujemy, aby wkrótce wszystko było dla Was gotowe!

Nowy filmik możecie zobaczyć na naszym profilu na facebooku

 

ZDJĘCIA Z BUDOWY | KWIECIEŃ 2020

Nie zwalniamy tempa i nasze osiedle pnie się w górę bez żadnych problemów. Jeszcze kilka miesięcy i mieszkania-domy będą gotowe do użytku. Publikujemy zdjęcia z placu budowy przy dzisiejszym bezchmurnym niebie. Zobaczcie sami 🙂

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na naszym profilu na facebooku

 

#zostanwdomu – porozmawiajmy przez telefon

#zostanwdomu Większość z nas najbliższe dni spędzi w domu. W tym trudnym okresie, jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji mailowo i telefonicznie 📞 Uruchamiamy także możliwość wideokonferencji na budowie 💻 Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Mamy nadzieję, że sytuacja się poprawi i szybko wrócimy do normalności. W kontakcie!

Targi mieszkaniowe 1-2 lutego 2020

Targi Mieszkaniowe Alfa Wojszyce Vast Bouw

W pierwszy weekend lutego odbędą się Targi Mieszkaniowe Murator EXPO na Stadionie Wrocław przy al. Śląska. Wstęp i parking pod obiektem będą zupełnie DARMOWE. Zapraszamy Państwa serdecznie w sobotę od 10:00 do 17:00, a w niedzielę od 10:00 do 16:00. Porozmawiajmy o Państwa przyszłym mieszkaniu oddanym jeszcze w tym roku. Znajdą nas Państwo na poziomie 0, niemal przy samym wejściu – bardzo łatwo do nas trafić. Do zobaczenia.